влевовправо

Змішувач GRANADO Campo LUX Black shine 21963
- В наявності
3 990 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покращений змішувач для мийки GRANADO Campo LUX
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granado |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота змішувача | 425 мм |
| Висувний шланг | 700 мм |
| Врізний отвір (діаметр) | 35 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Колір | Чорний (Black shine) |
| Колір (фактура поверхні) | Black Shine |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мoдель | Campo LUX |
| Особливості | висувний вилив, посилений корпус |
| Тип встановлення | врізна |
- Ціна: 3 990 ₴






