влевовправо
Безкоштовна доставка

Водонагрівач Atlantic Vertigo Steatite WI-FI 80 ES-MP0652F220-S WD (2250W) white (EG)
- Немає в наявності
- Код: 841416
18 599 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Вага | 32.5 кг |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Час нагріву | 2,86 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 109 х 49 х 31 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 115 x 54 x 34 |
| Гарантія | 2 роки на електричну частину, 7 років на бак |
| Індикатор температури | Електронний |
| Клас захисту | IP24 |
| Комплект постачання | Запобіжний клапан, діелектрична муфта, шнур живлення з вилкою, два кронштейна, шаблон для свердління стін, інструкція, гарантійний талон |
| Макс. температура нагріву | 70 °С |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь + емалеве покриття з вмістом цирконію |
| Мoдель | MP0652F220-S WD |
| Потужність | 2400 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об`єм | 65 л |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Єгипет |
| Тип нагрівального елемента (Тена) | Прихований ("сухий") |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Управління по Wi-Fi | З управління по Wi-Fi |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 18 599 ₴






