влевовправо
Безкоштовна доставка

Водонагрівач побутовий електричний Atlantic Steatite Cube VM 30 S3 C 1500W (EG) 8312870
- Немає в наявності
- Код: 8312870
9 699 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Вага | 14.5 кг |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Час нагріву | 1,1 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 62,4 х 34,2 х 38,7 см |
| Гарантія | 2 роки на електричну частину, 7 років на бак |
| Індикатор температури | Електронний |
| Клас захисту | IP24 |
| Кількість/потужність Тенів | 1х1500 Вт |
| Комплект постачання | Запобіжний клапан, діелектрична муфта, шнур живлення з вилкою, кронштейн для кріплення на стіну, інструкція, гарантійний талон |
| Макс. температура нагріву | 65±5 °С |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь + емалеве покриття з вмістом цирконію |
| Мoдель | VM 30 S3 C |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об`єм | 30 л |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Єгипет |
| Теплові втрати | 0,65 кВт•год/24 год |
| Тип нагрівального елемента (Тена) | Прихований ("сухий") |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Управління по Wi-Fi | Без управління по Wi-Fi |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 699 ₴





