Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акуратна модель GRANADO Toro white gel розроблена спеціально для прихильників мінімалізму. Оптимальні характеристики, які забезпечать необхідний функціонал, «упаковані» у стильний лаконічний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granado |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акції | Товари з акцією |
| Варіант виконання | універсальна |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Діаметр донного клапана | 60-65 мм |
| Колір | White (Білий) |
| Колір (фактура поверхні) | White gel |
| Комплект постачання | Гарантійний талон, Інструкція, Раковина |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Матеріал виготовлення | мармурова крихта (Італія) |
| Мoдель | Toro |
| Особливості | гігієнічність |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 431x431x100 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 431x431x130 |
| Термостійкість | 75 °C |
| Тип встановлення | накладна |
| Форма мийки | Кругла |
| Ширина крила, мм | немає |
| Ширина мийки | 410 - 490 мм |
- Ціна: 3 990 ₴





