влевовправо

Трап сантехнічний пластмасовий. 10*10, боковий, d50 5050N
- В наявності
63,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трап сантехнічний NOVA 5050N універсальний пластиковий зливний трап, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, застосовується у літніх душах, ливневках, господарських приміщеннях. Конструктивні особливості зливного трапа: 1.Корпус виготовлений з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні. 2. Верхня частина корпусу виготовлена зі сталі маркиАІЅІ 304, забезпечує високу ступінь міцності і стійкості витримувати дії кислот і лугів, а також забезпечує максимальну пропускну здатність води 3. Конструкція корпусу надійно запобігає проникненню запахів каналізації в приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.3 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5050N |
| Вага в упаковці | 0,3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 6,5х10х10 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 7,5x11x11 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника |
| Додаткові характеристики: | Матеріал решітки - первинний полипропиле, вихід в каналізацію - бічній, положення виходу - горизонтальне, діаметр виходу - 50мм |
| Код УКТ ЗЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Трап сантехнічний пластиковий |
| Призначення | Застосовується для відводу води в літніх душах, ливневках, господарських приміщеннях |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Трап |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 63,48 ₴

