
Гнучка труба з гайкою 1 1/4" 780мм, вихід 40*50мм (залишки) 1312 (1200, 005) 1312N
- В наявності
- Код: 1312N
53,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Гнучка труба NOVA 1312 (1200, 005) є універсальною гофрованої гнучкою трубою, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, яка підходить під всі моделі сифонів як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, які комплектуються гнучкими трубами, так і без них. Конструктивні особливості гнучкої труби з гайкою: 1. Резьбовое соединение и гофротруба изготовлены из высококачественного первичного полипропилена на современном оборудовании. 2. Комлектуется резьбовым соединением 1.1/4 с конусной прокладкой, благодоря чему исключается возможность подтеков. 3. Гибкая труба с универсальным выходом 40/50мм. Обеспечивает подключение к канализации без дополнительных редукционных переходников.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 1312 (1200, 005) |
| Вага | 0,4 кг |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Вихід | 4/5, d |
| Габарити (ВхШхГ) | 78х5х5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40х20х10 см |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника |
| Діаметр підключення | 1 1/4" |
| виконання | Гофра |
| Код УКТ ЗЕД | 3922 90 00 00 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект постачання | Гнучка труба з гайкою, силіконова прокладка |
| Матеріал | Первинний поліпропілен |
| Призначення | Для кухонного миття, для ванни, біде, для піддону, для пісуара, для пральної машини, для посудомийної машини, для умивальника. |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Тип | Гнучка труба з гайкою |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 53,36 ₴
