
Гнучка труба з гайкою 1 1/4 "1470мм, вихід 40*50мм 1342 (1200, 011) 1342N
- В наявності
- Код: 1342N
82,34 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гнучка труба NOVA 1342 (1200,011) є універсальною гофрованої гнучкою трубою, виробництва турецької компанії NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.AS, яка підходить під всі моделі сифонів як вітчизняних, так і зарубіжних виробників, які комплектуються гнучкими трубами, так і без них. Конструктивні особливості гнучкої труби з гайкою: 1. Різьбове з'єднання і гофротруба виготовлені з високоякісного первинного поліпропілену на сучасному обладнанні. 2. Комлектуется різьбовим з'єднанням 1.1/4" з конусною прокладкою, завдяки чому виключається можливість патьоків. 3. Гнучка труба з універсальним виходом 40/50мм. Забезпечує підключення до каналізації без додаткових редукційних перехідників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOVA PLASTIK SAN. Ve TIC.A. S. |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 1342 (1200, 011) |
| Тип | Гнучка труба з гайкою |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 147х5х5 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Гарантія | 120 місяців офіційної гарантії виробника |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Матеріал | Первинний поліпропілен |
| Призначення | Для кухонного миття, для ванни, біде, для піддону, для пісуара, для пральної машини, для посудомийної машини, для умивальника. |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40х20х10 см |
| Комплект постачання | Гнучка труба з гайкою, силіконова прокладка |
| Діаметр підключення | 1 1/4" |
| Код УКТ ЗЕД | 3922 90 00 00 |
| Вихід | 4/5, d |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Вага | 0,4 кг |
| виконання | Гофра |
- Ціна: 82,34 ₴
