влевовправо

Кухонная станция GRANADO Valencia Black shine чаша справа 26146
- В наличии
- Код: 26146
5 990 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонная станция GRANADO Valencia Black shine чаша справа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Украина |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант виконання | поворотна |
| Гарантийный срок | згідно гарантійних талонів |
| Цвет | Black shine (Чорний) |
| Колір (фактура поверхні) | Black Shine |
| Комплект поставки | інструкція, кріплення, сифон, змішувач Oviedo LUX, килимок, мийка Valencia |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Материал изготовления | Nanogranite |
| Мoдель | Valencia |
| Наявність готового отвора під змішувач | є |
| Особенности | гігієнічність |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 345x430x190 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 780x500x210 |
| Термостойкость | 260 °C |
| Тип | Кухонна станція |
| Тип установки | врізна |
| Ширина крила, мм | 405 |
| Ширина мойки | 410 - 490 мм |
| Ширина шкафа | 400 мм |
- Цена: 5 990 ₴









