Описание
Характеристики
Информация для заказа
GRANADO Alia 1914-1200 White glass - потолочная вытяжка, созданная с уважением к вашему кухонному пространству.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Украина |
| Количество скоростей | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| UCGFEA | 8414600000 |
| Акції | Товари з акцією |
| Вид | Потолочная |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Діаметр повітропроводу | 150 мм |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет | White (Білий) |
| Колір (фактура поверхні) | White glass |
| Комплект поставки | Витяжка, Гарантійний талон, Зворотний клапан, Інструкція, Перехідник 150 мм на 120 мм |
| Мoдель | Alia |
| Оснащение | зворотній клапан |
| Особенности | виносний двигун, з іонізацією, таймер з автовимкненням через 15 хв |
| Мощность двигателя, Вт | 200 Вт |
| Производительность | 1200 куб.м/год |
| Продуктивність (фільтр) | 1200-1800 куб.м |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 900x600x100 |
| Уровень шума | 30 Дб |
| Тип | кухонна витяжка |
| Тип установки | Пристенный |
| Тип керування | дистанційне (пульт), сенсорний |
| Тип освещения | LED лампи |
| Тип фильтра | 5 шаровий жировий фільтр |
| Ширина шкафа | пристінні / стельові, 900 мм |
- Цена: 29 990 ₴










