влевовправо

Кухонная станция GRANADO Royal Estella Grafito 25781
- В наличии
- Код: 25781
19 990 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонная станция GRANADO Royal Estella Grafito - это роскошная находка для функциональной кухни, куда мы добавили: мойку Estella, смеситель Ferrol, дозатор Redongo, металлическую корзину, разделочная доска и измельчителя Algar.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант виконання | поворотна |
| Гарантийный срок | згідно гарантійних талонів |
| Цвет | Grafito (Темно сірий) |
| Колір (фактура поверхні) | Grafito |
| Комплект поставки | інструкція, кріплення, сифон, дозатор Redondo, змішувач Ferrol, кошик, мийка Estella, обробна дошка, подрібнювач Algar |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Материал изготовления | Nanogranite |
| Мoдель | Royal Estella |
| Наявність готового отвора під змішувач | є |
| Оснащение | дозатор, змішувач з підключенням до фільтру води, кошик, обробна дошка, перелив, подрібнювач харчових відходів |
| Особенности | гігієнічність |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 525x480x180 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 780x500x210 |
| Термостойкость | 260 °C |
| Тип | Кухонна станція |
| Тип установки | врізна |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Ширина крила, мм | 160 |
| Ширина мойки | від 775 до 780 мм |
| Ширина шкафа | 800 мм |
- Цена: 19 990 ₴









