Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кухонная станция GRANADO Optimal Artes Black shine - это покупка, которая сделает вашу жизнь легче, куда мы добавили: мойку Estella, смеситель Badalona, дозатор Redono, металлическую корзину, разделочную доску.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Украина |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант виконання | поворотна |
| Гарантийный срок | згідно гарантійних талонів |
| Цвет | Black shine (Чорний) |
| Колір (фактура поверхні) | Black Shine |
| Комплект поставки | інструкція, кріплення, сифон, дозатор Redondo, змішувач Badalona LUX, кошик, мийка Estella, обробна дошка |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Материал изготовления | Nanogranite |
| Мoдель | Optimal Artes |
| Наявність готового отвора під змішувач | є |
| Оснащение | дозатор, змішувач з підключенням до фільтру води, кошик, обробна дошка, перелив |
| Особенности | гігієнічність |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 587x355x200 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 650x497x210 |
| Термостойкость | 260 °C |
| Тип | Кухонна станція |
| Тип установки | врізна |
| Ширина крила, мм | немає |
| Ширина мойки | від 650 до 680 мм |
| Ширина шкафа | 700 мм |
- Цена: 10 990 ₴










