влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка GRANADO Artes
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Украина |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| UCGFEA | 6810990000 |
| Варіант виконання | універсальна |
| Гарантийный срок | 8 років |
| Цвет | Marron (Коричневий) |
| Колір (фактура поверхні) | Marron |
| Комплект поставки | гарантійний талон, інструкція, кріплення, кухонна мийка, сифон |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Материал изготовления | Nanogranite |
| Мoдель | Artes |
| Наявність готового отвора під змішувач | відсутній (насічки) |
| Оснащение | перелив |
| Особенности | гігієнічність |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 587x355x200 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 650x497x210 |
| Термостойкость | 260 °C |
| Тип | мийка |
| Тип установки | врізна |
| Ширина крила, мм | немає |
| Ширина мойки | від 650 до 680 мм |
| Ширина шкафа | 800 мм |
- Цена: 4 990 ₴







