влевовправо

Мийка GRANADO Under top STEEL S304 25351
- В наличии
- Код: 25351
5 590 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Врезная кухонная мойка GRANADO Under top STEEL S304 – это современный подход к классике.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Китай |
| Форма мойки | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант виконання | універсальна |
| Гарантийный срок | 5 років |
| Цвет | Inox (Сатин) |
| Колір (фактура поверхні) | Inox |
| Комплект поставки | гарантійний талон, інструкція, кріплення, кухонна мийка, сифон |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Марка сталі | Cталь SS 304 |
| Материал изготовления | нержавіюча сталь марки AISI 304 |
| Мoдель | Under top |
| Наявність готового отвора під змішувач | відсутній (насічки) |
| Оснащение | перелив |
| Особенности | Cталь SS 304, гігієнічність, глибина 220 мм, жаростійкість 1450°C, шумоізоляція |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 389x387x220, R внутрішніх кутів 10 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 450x430x220 |
| Термостойкость | 1450 °C |
| Тип | мийка |
| Тип установки | під стільницю |
| Толщина стали | 3мм основа/1мм чаша |
| Ширина крила, мм | немає |
| Ширина мойки | до 540 мм |
| Ширина шкафа | 600 мм |
- Цена: 5 590 ₴





