влевовправо

Мийка GRANADO Under top L Ivory 25126
- В наличии
- Код: 25126
5 590 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мойка GRANADO Under top L - просто в яблочко, если вы ожидаете большего, чем обычная мойка на кухню.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Украина |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| UCGFEA | 6810990000 |
| Варіант виконання | універсальна |
| Гарантийный срок | 8 років |
| Колір (фактура поверхні) | Ivory |
| Комплект поставки | гарантійний талон, інструкція, кріплення, кухонна мийка, сифон |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Материал изготовления | Nanogranite |
| Мoдель | Under top L |
| Наявність готового отвора під змішувач | відсутній (насічки) |
| Оснащение | перелив |
| Особенности | гігієнічність |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 542x392x205, R внутрішніх кутів 12 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 606x456x215 |
| Серия | Largo |
| Термостойкость | 260 °C |
| Тип | мийка |
| Тип установки | під стільницю |
| Ширина крила, мм | немає |
| Ширина мойки | до 540 мм |
| Ширина шкафа | 600 мм |
- Цена: 5 590 ₴






