Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полновстраиваемая вытяжка Palamos 603-700 – для чистого воздуха на вашей кухне.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Турция |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| UCGFEA | 8414600000 |
| Акції | Товари з акцією |
| Вид | повновбудована |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Діаметр повітропроводу | 150 мм |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет | Сатин (Inox) |
| Колір (фактура поверхні) | Inox |
| Комплект поставки | Витяжка, Гарантійний талон, Зворотний клапан, Інструкція, Перехідник 150 мм на 120 мм |
| Мoдель | Palamos |
| Оснащение | зворотній клапан |
| Мощность двигателя, Вт | 150 Вт |
| Производительность | 700 куб.м/год |
| Продуктивність (фільтр) | 700-750 куб.м/год |
| Розмір витяжки (ШхДхГ), мм | 494x279x265 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 494x279x265 |
| Уровень шума | 52 Дб |
| Тип | кухонна витяжка |
| Тип установки | у шафу |
| Тип керування | кнопкове механічне |
| Тип освещения | LED лампи |
| Тип фильтра | 3 шаровий жировий фільтр |
| Ширина шкафа | 520-580 мм |
- Цена: 2 590 ₴







