влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кварцевая мойка GRANADO Estella станет звездой на вашей кухне!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Украина |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| UCGFEA | 6810990000 |
| Варіант виконання | поворотна |
| Гарантийный срок | 8 років |
| Цвет | Бежевий (Avena, Terra) |
| Колір (фактура поверхні) | Terra |
| Комплект поставки | гарантійний талон, інструкція, кріплення, кухонна мийка, сифон |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Материал изготовления | Nanogranite |
| Мoдель | Estella |
| Наявність готового отвора під змішувач | є |
| Оснащение | перелив |
| Особенности | гігієнічність |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 525x480x180 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 780x500x210 |
| Термостойкость | 260 °C |
| Тип | мийка |
| Тип установки | врізна |
| Ширина крила, мм | 160 |
| Ширина мойки | від 775 до 780 мм |
| Ширина шкафа | 800 мм |
- Цена: 4 990 ₴







