влевовправо

Мийка GRANADO Under top MAX STEEL S201 black 24430
- В наличии
- Код: 24430
4 999 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Врезная кухонная мойка Under top MAX STEEL S201 black – это решение для стильного интерьера, который имеет свой характер.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Страна производитель | Китай |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіант виконання | універсальна |
| Гарантийный срок | 2 роки |
| Цвет | Чорний (Black shine) |
| Колір (фактура поверхні) | Black |
| Комплект поставки | гарантійний талон, інструкція, кріплення, кухонна мийка, сифон |
| Кількість додаткових чаш | немає |
| Кількість основних чаш | одна |
| Кількість чаш | одна чаша |
| Марка сталі | Cталь SS 201 |
| Материал изготовления | нержавіюча сталь марки AISI 201 |
| Мoдель | Under top Max |
| Наявність готового отвора під змішувач | відсутній (насічки) |
| Оснащение | перелив |
| Особенности | Cталь SS 201, гігієнічність, глибина 220 мм, жаростійкість 1450°C, шумоізоляція |
| Розмір додаткових чаш (ШхДхВ), мм | немає |
| Розмір основних чаш (ШхДхГ), мм | 489x387x210 |
| Розміри (ШхДхВ), мм | 550x430x220 |
| Термостойкость | 260 °C |
| Тип | мийка |
| Тип установки | під стільницю |
| Ширина крила, мм | немає |
| Ширина мойки | до 540 мм |
| Ширина шкафа | 600 мм |
- Цена: 4 999 ₴






