Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушка для рушників виготовлена з нержавіючої корозійностійкої сталі марки AISI 304.
Має гарний та практичний дизайн та відрізняється високою якістю обробки поверхонь.
Дуже легка інсталяція – не вимагає підведення теплоносія. Єдиною умовою є наявність розетки. Для зручності користувача випускаються моделі з правим та лівим виведенням шнура живлення.
Сушка для рушників KOSSER розрахована на цілорічну експлуатацію і може постійно перебувати у включеному стані. Для точного завдання температури ряд моделей комплектується терморегулятором.
Середнє споживання включеного сушки для рушників можна порівняти зі звичайною лампочкою розжарення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kosser |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 700 мм |
| Габарити в коробці (ВхШхГ) | 700 х 530 х 220 мм |
| Гарантийный срок | 60 місяців |
| Глубина | 170 мм |
| Длина шнура | 1 м |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Количество секций | 6 шт |
| Максимальная рабочая температура | 55 °C +/- 5°C |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Розташування шнура | Праворуч |
| Потребляемая мощность | 90 Вт. |
| Тип | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Нагрівальний кабель |
| Форма рушникосушарки | Драбинка |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 5 050 ₴



