Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водяна рушникосушарка "Каскад трапеція" розміром 700х530 мм – це елегантне рішення для вашої ванної кімнати. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, він забезпечує довговічність і стійкість до корозії. Завдяки своїй каскадоподібній формі секцій, рушникосушарка забезпечує ефективне розміщення рушників.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Испытательное давление | 25 атм |
| Высота | 700 мм |
| Габарити в коробці (ВхШхГ) | 700 х 530 х 220 мм |
| Гарантийный срок | 120 місяців |
| Глубина | 170 мм |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Количество секций | 6 шт |
| Максимальная рабочая температура | 95 °C +/- 5°C |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Рабочее давление | 20 |
| Тип | Водяний |
| Форма рушникосушарки | Драбинка |
| Ширина | 530 мм |
- Цена: 4 460 ₴



