Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель сушки для рушників Трапеція - це водяний сушка для рушників для ванної кімнати у формі драбинки. Виготовлений із нержавіючої сталі марки AISI 304, стійкою до корозії, що забезпечує виріб довговічність. Перемички цієї моделі мають форму трапеції.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Испытательное давление | 25 атм |
| Высота | 1000 мм |
| Габарити в коробці (ВхШхГ) | 1100 х 530 х 220 мм |
| Гарантийный срок | 120 місяців |
| Глубина | 220 мм |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Количество секций | 8 шт |
| Максимальная рабочая температура | 95 °C +/- 5°C |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Рабочее давление | 20 |
| Тип | Водяний |
| Форма рушникосушарки | Драбинка |
| Ширина | 530 мм |
- Цена: 6 330 ₴



