Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водяна рушникосушка Змійовик 32 600х600 від українського виробника NAVIN виготовлена з харчової нержавіючої сталі, яка є стійкою до подряпин і механічних пошкоджень, а також володіє високою антикорозійною стійкістю. Товщина стінки рушникосушки становить 2 мм і має дзеркальну поліровану поверхню, отриману шляхом високоточного електроплазмового полірування.
- Тепловіддача рушникосушарки становить: 187 Вт;
- Робоча температура: 95 °;
- Робочий тиск: 10 бар;
- Випробувальний тиск: 25 бар;
- Підключення рушникосушки: бокове;
- Приєднувальний розмір: 1".
- Гарантія: 120 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Цвет | Хром |
| Количество секций | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,1 |
| Вид | Змейка |
| Випробувальний тиск, бар | 25 |
| Висота, мм | 632 |
| Габарити (ВхШхГ) | 60x60x4,5 см |
| Гарантія | 120 місяців |
| Глибина, мм | 45 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Максимальная рабочая температура | 95 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Міжосьова відстань, мм | 600 |
| Наявність полиці | без полиці |
| Подвод воды | бічний |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Тепловіддача, Вт | 155 |
| Тип | водяний |
| Тип крепежа | стаціонарний |
| Товщина стінки колектора, мм | 2 |
| Ширина | 60 см |
- Цена: 2 790 ₴



