влевовправо

Рушникосушка Змійовик 32 500х500, 1"нр 00-000230-5050
- В наличии
2 990 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Водяна рушникосушка Змійовик 32 500х500 від українського виробника NAVIN виготовлена з харчової нержавіючої сталі, яка є стійкою до подряпин і механічних пошкоджень, а також володіє високою антикорозійною стійкістю. Товщина стінки рушникосушки становить 2 мм і має дзеркальну поліровану поверхню, отриману шляхом високоточного електроплазмового полірування.
- Тепловіддача рушникосушарки становить: 155 Вт;
- Робоча температура: 95 °;
- Робочий тиск: 10 бар;
- Випробувальний тиск: 25 бар;
- Підключення рушникосушки: бокове;
- Приєднувальний розмір: 1".
- Гарантія: 120 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Цвет | Хром |
| Количество секций | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,55 |
| Вид | Змейка |
| Випробувальний тиск, бар | 25 |
| Висота, мм | 532 |
| Габарити (ВхШхГ) | 50x50x4,5 см |
| Гарантія | 120 місяців |
| Глибина, мм | 45 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Максимальная рабочая температура | 95 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Міжосьова відстань, мм | 500 |
| Наявність полиці | без полиці |
| Подвод воды | бічний |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Тепловіддача, Вт | 155 |
| Тип | водяний |
| Тип крепежа | стаціонарний |
| Товщина стінки колектора, мм | 2 |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 2 990 ₴


