
Терморегулятор RT 005000 Atl (Round, EGO, N4E) 129555
- В наличии
479 ₴
+380 (67) 465-19-81
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терморегулятор RT 005000 Atl (упакований) являє собою латунний стрижень зі сталевою серцевиною, довжина 270 мм. Встановлюється в спеціальну колбу, що розташована в ТЭНовій групі.
Пристрій контролює задану температуру води в баку, за необхідністю запускаючи та припиняючи процес нагріву. Температура спрацьовування 65 +/- 5 °С. Температура спрацьовування захисту від закипання 83 °С. Погрішність складає від 3 °С. Номінальна напруга 250 В, робоча сила струму 16 А.
Підходить для водонагрівачів Atlantic Opro (Classic, Ego, Sample), Thermor (Concept), Round, Aston Waterway N4L, Welcome, Scandi.
Гарантія 6 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atlantic |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Cotherm |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Максимальна температура нагрівання 65 ± 5 °C<p>Температура спрацьовування захисту 83 °C <p>Напруга 250 В<p>Струм 16 А<p>Виробник Cotherm |
| Країна-виробник | Франція |
| Максимальна температура нагрівання | 65 ± 5 °C |
| Напруга | 250 В |
| Призначення | Для бойлерів |
| Струм | 16 А |
| Сумісність | Atlantic Opro (Classic, Ego, Sample), Round, Aston Waterway N4L |
| Температура спрацьовування захисту | 83 °C |
- Цена: 479 ₴
